הצמיגים שלי (0)
03-9005838

צמיגי טויו – איכות וביצועים תוצרת יפן

כשמבקשים מחובבי נהיגה המלצה על צמיגים ספורטיביים, השם Toyo עולה כמעט תמיד כאופציה מומלצת. כשמדברים עם חובבי שטח על צמיגי 4X4 המשלבים קשיחות, ביצועי ועמידות לאורך זמן, רבים מהם ימליצו על Toyo, וגם כשמחפשים צמיגים נוחים, חסכוניים ובטיחותיים לרכבי נוסעים, השם Toyo מתבלט לטובה. אז מה הסיפור של צמיגי טויו, וכיצד הם הפכו לאחד ממותגי הצמיגים המועדפים על הנהג הישראלי?

חברת Toyo Tires, או בשמה הרשמי Toyo Tire & Rubber Company, נוסדה ביפן בשנת 1945, והרחיבה בהדרגה את התפוצה הגלובלית של הצמיגים המיוצרים על ידיה. בשנת 1966 היתה Toyo יצרנית הצמיגים היפנית הראשונה שהקימה שלוחה בארה"ב, ובשנת 1975 הוקמה שלוחה בגרמניה, המשמשת כיום כנציגות הרשמית של צמיגי טויו באירופה.

Toyo מדורגת כיום בצמרת יצרנית הצמיגים בעולם, עם מחזור מכירות שנתי של למעלה מ- 3 מיליארד דולר. הצמיגים המיוצרים ע"י Toyo מתוכננים בטכנולוגיה חדשנית על ידי מערכת סימולציה מתקדמת המדמה נסיעה בתנאים שונים. צמיגי Toyo זוכים בעקביות לציונים גבוהים במבחנים תקופתיים שעורכים מגזיני רכב בינלאומיים, ודורגו במקום הראשון בקטיגוריית צמיגים לרכב פרטי ולרכב מסחרי בסקר שנערך בקרב צמיגיות עצמאיות בצפון אמריקה.

אחד מתחומי ההתמחות של Toyo הוא צמיגים ספורטיביים מסדרת Proxes. צמיגים אלה מתאימים הן למכוניות נוסעים סטנדרטיות והן למכוניות קופה, ספורט ויוקרה. הסדרה כוללת את דגם האקסטרים Proxes R1R, המיועד לנהגים המנוסים בנהיגה ספורטיבית ונמרצת, את הדגמים הספורטיביים Proxes T1R ו- Proxes T1 Sport וכמו כן דגם ספורטיבי מתון יותר – Proxes 4.

בתחום צמיגים לרכבי שטח רכשה לעצמה טויו שם של יצרנית צמיגי 4X4 המשלבים יכולת עבירות מצויינת ועמידות רבה גם בתנאים קשים עם נסיעה נוחה ושקטה יחסית גם בכבישים מהירים. סדרת Open Country של טויו כוללת צמיגי שטח מלא, צמיגי 50/50 וצמיגי כביש-שביל, המתאימים למרבית דגמי רכבי השטח ונותנים פתרון מצויין לחובבי נהיגת שטח, החל מ"חולי שטח" המתניידים ברכבי שטח קשוחים ומאובזרים ועד למי שנוסעים מדי פעם בשבילים בג'יפון "רך". צמיגי השטח של טויו הוכיחו את עצמם לא רק בקרב לקוחות פרטיים, אלא גם בתחרויות הראלי הקשות והמאתגרות ביותר בעולם. קבוצת הראלי של Toyo משתתפת מדי שנה בראלי דאקר, הראלי התובעני ביותר בעולם, ומגיעה בו להישגים מרשימים עם הנהגים רובי גורדון ובי.ג'יי בולדווין. מהזווית הישראלית, קבוצת אוטולוקס, יבואנית צמיגי טויו לישראל, מעניקה חסות לצוות פוינטר של רז הימן והלל סגל, צוות הראלי המוביל בישראל ואלופי ה- Balkan Cup לשנת 2013. 

צמיגי טויו מתוקנים בהרכבה מקורית (OE) על מגוון דגמי רכב בארץ ובעולם, וביניהם:

מאזדה 2, 3, 5, 6, CX-5

טויוטה פריוס +

אאודי Q7, R8, TT, S6, RS5

אאודי S6 ו- RS5

לקסוס IS250

מיצובישי אאוטלנדר

ניסאן X-טרייל

בשנת 2013 השיקה Toyo אסטרטגיה שיווקית חדשה, המדגישה את היתרון הטכנולוגי של הצמיגים המיוצרים על ידיה. תחת הסיסמא Technology of Japan מסבירה Toyo כי הצמיג הוא הדבר היחיד המחבר את הרכב לכביש. ארבע נקודות מגע חשובות המשלבות את ביצועי הרכב ובטיחות הנוסעים. עם המחשבה הזו בראש מתכננים מהנדסי החברה את הצמיגים המיוצרים על ידיה, תוך שימוש בחדשנות יפנית ובשיטות הנדסיות מתקדמות. עבור הנהגים, המשמעות היא ביצועים מעולים בשילוב בטיחות ואמינות.

 

 

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.