הצמיגים שלי (0)
03-9005838

דגמים חדשים של פאלקן - עכשיו בישראל

אודות צמיגי Falken

Falken הוא מותג מבית Sumitomo Rubber Industries, יצרן צמיגים יפני המדורג במקום השביעי בין יצרני הצמיגים הגדולים בעולם. הצמיגים מתוכננים ומיוצרים תוך שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומציינים ביחס עלות/תועלת משתלם במיוחד. צמיגי Falken זוכים במקומות גבוהים במבחנים הנערכים ע"י מגזיני הרכב והצרכנות המובילים בעולם. בשנים האחרונות מרחיבה Falken את תחום ה- OE, ומספקת צמיגים בהרכבה מקורית לניסאן מיקרה, סוזוקי אלטו, דייהטסו סיריון, פולקסווגן אפ!, סיאט מי וסקודה סיטיגו.

אוטולוקס טיירס שמחה להציג שני דגמי צמיגים חדשים ממותג Falken. דגמי צמיגים אלה נועדו לעדכן ולהרחיב את היצע הדגמים של Falken בישראל ולתת ללקוחות מענה המשלב איכות יפנית ומחירים משתלמים.
 

Falken ZE-914 ECORUN
 

ספורטיבי, נוח וחסכוני

דגם זה נועד להחליף בהדרגה את דגם ZE-912 ומציג שיפור משמעותי בנתוני התיוג עפ"י התקינה האירופאית. במרבית המידות זוכה הצמיג לציונים המצויינים - C בצריכת דלק ו- B במרחק בלימה בכביש רטוב. ZE-914 ECORUN הוא צמיג המצטיין בחסכון בדלק, הודות לתרכובת המסייעת להקטין את ההתנגדות לגלגול תוך שמירה על ביצועי הרכב. מבנה הסוליה הא-סימטרי כולל ארבע תעלות היקפיות ישרות לשמירה על יציבות הנסיעה, המשולבות עם מבנה דפנות מוקשח, המאפשר בלימה יציבה על פני כבישים יבשים ורטובים כאחד. החריצים לאורך הצמיג מבטיחים שחיקה אחידה, נסיעה נוחה ואחיזת כביש משופרת. 


 

(GTÜ (Gesellschaft für Technische Überwachung, ארגון הבדיקות הטכניות הגדול ביותר בגרמניה, בשיתוף עם AutoClub Europa) ACE), ביצעו מבחן צמיגים מקיף והמליצו על ZE-914 ECORUN. המבחן בוצע על צמיגים במידה 195/65R15 ונבדקו בו צריכת דלק ובלימה בכבישים יבשים ורטובים. הצמיג קיבל ציון "מומלץ" מאחר שהשיג תוצאות מעל הממוצע, וכל זאת תוך שמירה על יחס עלות/תועלת משתלם ללקוח.

 

דוגמא לתיוג האירופאי שקיבל הצמיג במידה 215/55R16:

 


 

Falken FK-453 CC

הייטק לרכבי SUV

דגם זה הוא הדור החדש של צמיגי ה-(UHP (Ultra High Performance של Falken. בשלב זה מיובא צמיג זה לארץ בגירסת CC בלבד, המותאמת במיוחד לרכבי SUV ו-Crossover יוקרתיים. הצמיג מיישם את ההתפתחויות הטכנולוגיות העדכניות בתחום הפחתת רעשים, המעניקות נסיעה נוחה ושקטה. תרכובת סיליקה מועשרת משמשת לשיפור הביצועים על כביש יבש ורטוב כאחד. מבנה הצמיג כולל שכבות מחוזקות המאפשרות יציבות גם במהירויות נסיעה גבוהות. הצמיג נבחן ע"י מגזין הרכב הגרמני המוביל Auto Zeitung וזכה לציון גבוה. הבוחנים ציינו לטובה את נוחות הנסיעה הגבוהה ואת ביצועי הצמיג על כביש רטוב.

 

דוגמא לתיוג האירופאי שקיבל הצמיג במידות המיובאות לארץ:הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.