הצמיגים שלי (0)
03-9005838

Falken ZE914 - צמיג מוביל ואיכותי, גם בהתקנות מקוריות

מאז השקתו בשנת 2013, מוכיח את עצמו ZE914 כצמיג נוסעים איכותי ומשתלם, המעניק תמורה מצויינת ללקוחות, וכל זאת במחיר אטרקטיבי.
הצמיג, ששמו המלא Falken ZIEX ZE914 Ecorun, מיובא לישראל מזה כשנה, כמחליף של הדגם ZE912, וניתן להשיג אותו במגוון רחב של לא פחות מאשר 58 מידות, אליהן יצטרפו בקרוב 10 מידות נוספות, בקטרים של " 15 עד " 18 ובקודי מהירות H, V, W (בהתאם למידת הצמיג).
הצמיג תוכנן עפ"י הדרישות העדכניות של התקינה האירופאית, ותוכנן לסייע בהפחתת צריכת הדלק ע"י הקטנת ההתנגדות לגלגול. מבנה הסוליה הא-סימטרי הכולל ארבע תעלות היקפיות רחבות, מאפשר פינוי מים מהיר, וצלעות קשיחות המאפשרות יציבות בעת בלימה על משטחים יבשים ורטובים כאחד. במרבית המידות זוכה הצמיג לציון C בצריכת דלק ולציון B בבלימה בכביש רטוב עפ"י דירוג התקינה האירופאית.

ארגון הבדיקות הטכניות הגדול ביותר בגרמניה (GTÜ (Gesellschaft für Technische Überwachung, בשיתוף עם AutoClub Europa) ACE), ביצעו מבחן צמיגים מקיף והמליצו על ZE914 ECORUN.
המבחן בוצע על צמיגים במידה 195/65R15 ונבדקו בו צריכת דלק ובלימה בכבישים יבשים ורטובים. הצמיג קיבל ציון "מומלץ" מאחר שהשיג תוצאות טובות, וכל זאת תוך שמירה על יחס עלות / תועלת משתלם ללקוח.

אולם ההוכחה לאיכותו של הצמיג הגיעה בדמות עסקאות לאספקת צמיגים מדגם זה להתקנה מקורית בדגמי רכב של שלוש יצרניות מובילות, המגיעות משלוש יבשות שונות – אמריקה, אירופה ואסיה:

הצמיג מגיע בהתקנה מקורית על דגמי ג'יפ קומפאס ופטריוט מבית קרייזלר, במידה 215/60R17. הצמיגים מסופקים למפעל קרייזלר באילינוי ישירות ממפעל Sumitomo החדיש בתאילנד, המייצר את הצמיג. זוהי העסקה הראשונה לאספקת צמיגים בהתקנה מקורית מבית Falken לרכב אמריקאי.
צמיג בהתקנה מקורית על פולקסווגן פאסאט החדשה, מכונית השנה באירופה לשנת 2015, במידה 215/60R16. לצורך העניין, פותחה גירסה מיוחדת של הצמיג, בשם ZE914A, המתאימה במדוייק לדרישות של הפאסאט החדשה. בחירה זו מהווה הבעת אמון נוספת של פולקסווגן בצמיגי Falken, לאחר שדגמי צמיגים אחרים נבחרו לשמש בהתקנה מקורית על דגמי פולקסווגן פולו ו- Up!.
צמיג בהתקנה מקורית על הונדה HR-V, ה-SUV הקומפקטי החדש, המושק בימים אלה באירופה. צמיגי Falken ZE914 יוצעו בהרכבה מקורית בגירסת האבזור הגבוהה, במידה 225/45R18.

 

 

 

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.