הצמיגים שלי (0)
03-9005838

הנקוק ממשיכה להתחזק בתחום ההתקנות המקוריות

"המשימה שלנו היא לתרום להתקדמות בתחום הנהיגה" נכתב בחזון של חברת Hankook הדרום קוריאנית. ואכן, בשנים האחרונות ממשיכה החברה להתקדם בהדרגה ובשנת 2014 דורגה במקום ה-7 בין יצרניות הצמיגים הגדולות בעולם, עם היקף מכירות שנתי של 6.4 מיליארד דולר. הצלחתה של Hankook אפשרית מובן בזכות תכנון וייצור צמיגי רכב ברמה הגבוהה ביותר. אבל בעולם התחרותי של היום, מוצר איכותי כשלעצמו אינו ערובה להצלחה, ונדרש מיקוד עסקי נכון ופעילויות שיווקיות תומכות על מנת להגיע להישגים ולמובילות. מנהלי החברה הבינו שהדרך להתברג בין יצרניות הצמיגים המובילות בעולם היא לספק כמה שיותר צמיגים בהתקנה מקורית, לכמה שיותר יצרני רכב. מעבר לחוזי האספקה עצמם, המבטיחים היקף מכירות נכבד, צמיגי רכב בהתקנה מקורית מהווים עבור הלקוחות הפרטיים חותמת איכות חד משמעית באשר לאיכות הצמיגים והיצרן העומד מאחוריהם.

ההתקדמות האדירה של תעשיית הרכב הדרום קוריאנית, ובראשה יונדאי, סייעה ל-Hankook, בהיותה יצרנית הצמיגים הגדולה בדרום קוריאה, אך מנהלי החברה הבינו כי דבר זה אינו מספיק. כבר בשנת 1991 חתמה Hankook את ההסכם הראשון שלה עם פולקסווגן. בשנת 2006 הוקם מפעל החברה בהונגריה, מה שאיפשר לחברה לחתום על עוד ועוד חוזים להתקנה מקורית של צמיגי רכב. כך ראינו בשנים האחרונות כיצד מספקת Hankook צמיגי נוסעים ליצרני רכב אירופאיים ויפניים כגון פורד, אופל, סיאט, טויוטה, הונדה וניסאן, וזאת בנוסף ליצרנים הקוריאניים יונדאי וקיה ולדגמי שברולט המיוצרים בדרום קוריאה.

אולם Hankook לא מסתפקת אפילו בכך, ושואפת לספק צמיגים למותגי היוקרה, הנמצאים בחוד החנית של תעשיית הרכב העולמית. בשנת 2008 החלה Hankook לספק צמיגי נוסעים לדגמי הספורט של Audi ובשנת 2012 הצטרפה אליה BMW עם צמיגים לסדרה 3 ול-Mini ולאחר מכן גם לסדרה 4 החדשה. בנוסף מספקת Hankook צמיגי נוסעים ל-C-Class של מרצדס.

אך גולת הכותרת היא ההודעה שיצאה בחודש אפריל 2014, לפיה Hankook תספק צמיגי UHP מדגם Ventus S1 evo2, הידוע גם כ-K117, להתקנה מקורית ב-Macan, רכב ה- SUV החדש מבית Porsche. הצמיגים שיסופקו יהיו בשני שילובי מידות: 235/60R18 (קדמי) ו- 255/55R18 (אחורי) או 235/55R19 (קדמי) ו- 255/50R19 (אחורי). אין ספק שאספקת צמיגים בהתקנה מקורית ליצרנית רכבי הספורט והיוקרה הגרמנית היא ציון דרך נוסף בדרכה של Hankook לעבר המשך צמיחה והתברגות קבועה בצמרת טבלת יצרניות הצמיגים העולמית.

בנוסף להצלחתה בתחום צמיגי הנוסעים, רושמת Hankook הצלחה ניכרת גם בתחום הצמיגים לאוטובוסים ומשאיות (TBR), כך מדווח המגזין הבריטי Tyres & Accessories בגליון מרץ 2015. בשנת 2014 היתה Hankook היצרנית המובילה בשוק ה- TBR הבריטי, עם נתח שוק של 19%, כשהיא מקדימה את היצרניות שהובילו בעבר את השוק, כגון מישלין וברידג'סטון. השוק הבריטי הינו אחד מארבעת שווקי הצמיגים הגדולים באירופה (יחד עם גרמניה, איטליה וצרפת), ובשנת 2014 נמכרו בו 1.4 מיליון צמיגי TBR, המהווים קרוב ל-12% מכלל צמיגי ה-TBR שנמכרו באירופה.

 

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.