הצמיגים שלי (0)
03-9005838

Landsail מרחיבה את פעילותה בשווקים הבינלאומיים

הביקוש העולמי ההולך וגדל לצמיגי Landsail עודדה את חברת האם, Sentury, לפתוח מפעל חדש בתאילנד, שהצמיגים הראשונים שיוצרו בו יצאו לשוק בחודש ספטמבר.

משמעות פתיחת המפעל החדש היא גידול משמעותי בהיקף הייצור והמכירות של צמיגי Landsail. המפעל כולל קו ייצור אוטומטי לחלוטין המצוייד במכונות בניית צמיגים מדגם VMI Exxium , תוצרת הולנד, המסוגלות לייצר צמיג ב- 38 שניות בלבד.

לקו הייצור החדיש והיעיל יש כושר ייצור של 12 מיליון צמיגים בשנה. יחד עם המפעל הסיני מגיע כושר הייצור השנתי של החברה להיקף של 25 מיליון צמיגים" מסר לני לין, נשיא קבוצת Sentury.

פיטר קרוס, מנכ"ל השלוחה הבריטית של Landsail, מסר "קו הייצור החדש הוא הזדמנות יוצאת מן הכלל למותג Landsail, ומאפשר לנו לענות באופן אפקטיבי ויעיל לביקוש ההולך וגדל למגוון הצמיגים שלנו".

ההודעה על פתיחת המפעל בתאילנד באה שמן קצר לאחר ההודעה על כך שמפעל החברה בסין זכה לסטטוס תעשייה 4.0, מה שהפך אותו למפעל הצמיגים הסיני הראשון והיחיד עד כה שזכה לסטטוס של "מפעל חכם".

מחברת Sentury נמסר כי מפעלים נוספים צפויים להיפתח בהמשך, כחלק ממגמת ההתרחבות והפיתוח העסקי של החברה.

 

קצת על Landsail וחברת האם Sentury

• החברה החלה לייצר צמיגים בשנת 2009, במפעל חדיש שהוקם  במחוז שנדונג בסין תוך שימוש במכונות ייצור חדישות מתוצרת VMI ההולנדית ובסיוע מומחים שעבדו קודם לכן עבור יצרניות הצמיגים המובילות בעולם.
• בשנת 2013 החלה החברה לייצר צמיגים למטוסים, לאחר שעמדה בכל תקנות הבטיחות הנדרשות. החברה מייצרת נכון להיום מייצרת 10,000 צמיגי מטוסים בשנה.
• החברה פועלת בהתאם לתכנית רב שנתית, לפיה בשנת 2021 היא תגיע להיקף ייצור שנתי של 50 מיליון צמיגי רכב ו- 80,000 צמיגים למטוסים, בשלושה מפעלי ייצור.


Landsail מנצחת את מישלן במבחן השוואתי

תוצאות מעניינות במבחן צמיגים השוואתי  שהתפרסם במגזין הפיני "עולם הטכנולוגיה" (Tekniikan Maailma) בחודש מרץ השנה. במבחן נבחנו 15 צמיגים במידה 205/55R16 מתוצרת יצרנים שונים, שהורכבו על גבי פולקסווגן גולף ודורגו ע"י מומחים בהתאם לביצועיהם בשורה של מבחנים על כבישים רטובים ויבשים.

צמיג מתוצרת קונטיננטל דורג במבחן במקום הראשון, עם ציון כללי של 9.5 מתוך 10 וחמישה כוכבים. מותגים נוספים שצמיגיהם זכו לציון של חמישה כוכבים הם פירלי, גודייר והנקוק.

אך ההפתעה הגודלה במבחן הגיעה כאשר צמיג מתוצרת Landsail, מדגם LS588 UHP, הגיע למקום השמיני, עם ציון כללי של 8.3 וארבעה כוכבים. לא רק שהוא דורג לפני כל הצמיגים האחרים המיצרים בסין, אלא שהוא אף הקדים צמיגים מתוצרת מישלן, ורדשטיין, בארום ופיירסטון, שזכו לציון של שלושה כוכבים בלבד.

לפרטים נוספים על המבחן.

לצפייה בצמיגי Landsail בקטלוג טייר קלאב.

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.