הצמיגים שלי (0)
03-9005838

צמיגי השטח של Nitto עכשיו בישראל!

רשת טייר-קלאב שמחה להציג בארץ שני דגמי צמיגים חדשים לרכבי SUV תוצרת Nitto יפן. יבוא הצמיגים לארץ נועד להרחיב את היצע הדגמים המשווקים על ידי הרשת לרכבי SUV ו-4X4, וכל זאת תוך מתן מענה איכותי לשתי קטגוריות חשובות מאד בעולם ה-4X4 – צמיגי כביש-שביל וצמיגי שטח מלא. צמיגי Nitto מתוכננים ומיוצרים ביפן עבור חובבי נהיגה, בדגש על צמיגים לרכבי יוקרה, ספורט ו-SUV. עיצוב סוליות הצמיגים של Nitto והרכב החומרים שלהן משלבים אסתטיקה עכשווית עם טכנולוגיה חדשנית, והתוצאה היא עיצובי צמיגים בולטים, המשלבים עיצוב יצירתי, הנדסה איכותית ותהליכי בחינה קפדניים. באמצעות מודלים ממוחשבים, מהנדסי Nitto איתרו ונתנו מענה לתגובות צמיג לא רצויות במגוון רחב של תנאי נהיגה. ההתקדמות הטכנולוגית במבנה החומרים של הצמיג מאפשרת למהנדסי החברה לפתח צמיגים באיכות גבוהה המעניקים אורך חיים ממושך, היגוי משופר על דרכים יבשות ורטובות כאחד ושביעות רצון גבוהה של הנהג.

 


 


צמיג כביש-שביל – Dura Grappler

צמיג כביש-שביל אשר תוכנן להעניק נסיעה נוחה ושקטה במיוחד בדרכים סלולות, בשילוב עם עמידות לאורך זמן עבור רכבי SUV ו-4X4 שמרבית נסיעתם נעשית בדרכים אלה. עיצוב סוליית הצמיג מותאם לדגמי הרכב לו הוא מיועד - במידות המתאימות לרכבי SUV, הצמיג מוצע עם סוליה הכוללת 5 צלעות, על מנת להבטיח נסיעה שקטה ונעימה. במידות המתאימות לרכבי עבודה כגון טנדרים, הצמיג מוצע עם סוליה הכוללת 4 צלעות בצורת האות E, על מנת לאפשר העמסת משקל ועמידות לאורך זמן. עיצוב סוליית הצמיג מאפשר פינוי מים מהיר ויעיל ובכך משפר את ההיגוי והיציבות בכבישים רטובים. כל אחת משתי דפנות הצמיג כוללת עיצוב שונה של הכיתוב, כך שניתן להתקין את הצמיג בהתאם להעדפת בעל הרכב.

 


 


צמיג שטח מלא – Trail Grappler

צמיג שטח מלא (M/T), המשלב יכולת עבירות גבוהה בשטח עם נוחות נסיעה בדרכים סלולות. עבור ביצועים בשטח, דופן של 3 שכבות (3-ply) ומבנה גומי עבה מגבירים את העמידות מפני תקרים ונזקים אחרים. בתכנון סוליית הצמיג, הקוביות מעניקות כוח אחיזה נוסף, המגביר את היציבות ומשפר את המשיכה גם בתנאי שטח קשים ובוץ. עבור נסיעה בכביש, מהנדסי החברה עשו שימוש בהדמיה ממוחשבת לניתוח קול על מנת להפחית את הרעשים המזוהים לרוב עם צמיגי שטח, וזאת על מנת להבטיח נסיעה שקטה יותר. כל אחת משתי דפנות הצמיג כוללת עיצוב שונה של הכיתוב, כך שניתן להתקין את הצמיג בהתאם להעדפת בעל הרכב.

 

 

את שני דגמי הצמיגים הללו תוכלו למצוא באתר טייר-קלאב במגוון מידות שונות.

 

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.