הצמיגים שלי (0)
03-9005838

אודות טייר קלאב

רשת טייר קלאב מאגדת פעילות של עשרות צמיגיות ברשת זכיינות בפריסה ארצית. צמיגיות הרשת מעניקות שירות כלל ארצי ללקוחות פרטיים ולציי רכב גדולים. הרשת מחוייבת לשירות בסטנדרטים גבוהים ומעניקה למגוון לקוחותיה ייעוץ מקצועי בהיבטים השונים הקשורים בענף הצמיגים. מגוון המותגים וסוגי הצמיגים המשווקים ברשת מבטיחים התאמה מדויקת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

טייר קלאב גולד

בשנת 2008 הושקה רשת טייר קלאב גולד, במסגרתה שודרגו כ- 40 צמיגיות והוסבו למעמד גולד . צמיגיות אלה נבדלות מצמיגיות אחרות במחויבותן לסטנדרטים גבוהים ביותר בכל הקשור למקצועיות ולאיכות השירות.

שירות לציי רכב

טייר קלאב מציעה ליווי שוטף ומקיף לחברות השונות בניהול ציי הרכב שברשותן, מתן ייעוץ מקיף ומעמיק, שירות איכותי ויעיל, תנאים מסחריים מועדפים ועוד.

מוקד שירות לקוחות - הרשת מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד זמין במשך כל שעות היממה, במטרה להבטיח מתן שירות איכותי ומהיר לחברות הליסינג ולחברות המחזיקות בציי רכב גדולים.

ביצוע הדרכות - כחלק מתפיסת השירות ברשת, ומתוך רצון להטמיע את חשיבות השמירה על תחזוקה נכונה של צמיגים, עורכת הרשת ימי הדרכה ועיון בנושאים שונים ומגוונים במרכז ההדרכות של קבוצת אוטולוקס.

עיתון טייר קלאב

מדי חודש מופק עיתון מקצועי, הכולל חדשות בענף הצמיגים והציוד הנלווה, וכן ידע מקצועי ושיווקי מהארץ ומהעולם. העיתון מופץ לצמיגיות וכן לגורמים מקצועיים נוספים כגון קציני בטיחות בתעבורה בחברות השונות להן מעניקה קבוצת אוטולוקס שירותים.

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.