הצמיגים שלי (0)
03-9005838

דבר מנהל הרשת

לקוחות יקרים,

ברוכים הבאים לאתר טייר קלאב, אתר מכירות הצמיגים המתקדם בישראל.

כרשת הצמיגיות המובילה בישראל, חשוב לנו להוביל גם את תחום רכישת הצמיגים באינטרנט, ולתת ללקוחותינו את האפשרות לרכוש צמיגים בצורה קלה ונוחה ובמחירים הוגנים.

האתר נבנה על מנת לפשט ככל הניתן את תהליך רכישת הצמיגים, ולאפשר לכם לרכוש את הצמיג המתאים לכם ביותר במחיר משתלם ולהתקין אותו באחת מעשרות צמיגיות רשת טייר קלאב הפרוסות ברחבי הארץ.

האתר כולל מנגנון התאמת צמיגים ייחודי, שפותח על ידי מומחי הצמיגים של הרשת, ומאפשר לכם לבחור את סגנון הנהיגה שלכם ולקבל דירוג של הצמיגים לפי מידת ההתאמה שלהם אליו.

רשת טייר קלאב רואה חשיבות רבה בשקיפות והגינות, ולכן כל המחירים המופיעים האתר הינם מחירים סופיים ללקוח, וכוללים פירוק, איזון, הרכבה ומע"מ. במילים אחרות – מה שאתם רואים זה מה שאתם משלמים.

צמיגיות הרשת פרוסות בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו להתקין את הצמיגים שרכשתם בקרבת מקום מגוריכם או עבודתכם.

צמיגיות הרשת מחוייבות לשירות בסטנדרטים גבוהים ומעסיקות אנשי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, על מנת לענות לדרישות המורכבות של התקנה ואיזון נכונים של צמיגים חדישים.

אני מאחל לכם חווית קנייה נעימה ונסיעה נוחה ובטוחה עם הצמיגים החדשים שלכם מבית טייר קלאב. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין.

בברכה,

עמי דורמאה

מנהל רשת טייר קלאב

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.