הצמיגים שלי (0)
03-9005838

פאלקן מחדשת את המותג ומרחיבה את ההתקנות המקוריות

חברת Sumitomo היפנית, יצרנית הצמיגים השביעית בגודלה בעולם, המייצרת את מותגי הצמיגים Falken ו-Dunlop, ממשיכה במאמציה להרחיב את עסקי הצמיגים לשווקים האירופאיים ולארה"ב.

במסגרת זו, ביצעה החברה רענון למותג Falken, במטרה למצב אותו כצעיר, טכנולוגי ודינמי. האמירה המותגית, שנבחרה לשמש מעתה כסיסמה של המותג, היא On the Pulse, שניתן לתרגם בתרגום חופשי כ"בקצב הדופק".

מטרת המיתוג היא להעביר ללקוחות את המסר לפיו Falken היא חברה ששמה במוקד תשומת הלב שלה את הטכנולוגיה החדשנית בשילוב עם גישה כנה והוגנת כלפי הלקוחות. המותג המעודכן של Falken הוא אנרגטי, נחוש ובראש פתוח.


עד לשנים האחרונות מיקדה החברה את מאמצעי השיווק שלה לשוק היפני המקומי ולשווקים נוספים באסיה. אך בשנים האחרונות קיבלו מנהלי החברה החלטה להתברג בין יצרניות הצמיגים המובילות בעולם. כתוצאה, החלה החברה לספק צמיגים בהתקנה מקורית (OE) למספר הולך וגדל של כלי רכב. מעבר לחוזי האספקה עצמם, המבטיחים היקף מכירות נכבד, צמיגים בהתקנה מקורית מהווים עבור הלקוחות הפרטיים חותמת איכות חד משמעית באשר לאיכות הצמיגים והיצרן העומד מאחוריהם.

כיום חברת Falken מספקת צמיגים בהתקנה מקוריות בארץ ובחו"ל לדגמי רכבים הבאים:
ג'יפ קומפאס, פולקסווגן פאסאט, הונדה HRV, ניסן רוג, סיאט מי וסקודה סיטיגו.

 

את מגוון דגמי Falken ניתן להשיג באתר טייר קלאב במגוון מידות שונות ובמחירים אטרקטיביים.

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.