הצמיגים שלי (0)
03-9005838

Open Country U/T – צמיג חדש לרכבי פנאי מבית Toyo Tires

TOYO TIRES מרחיבה את סדרת צמיגי השטח Open Country ומציגה את U/T – צמיג שפותח במיוחד עבור רכבי פנאי, SUV וקרוסאובר, הנוסעים בעיקר בדרכים סלולות.

בעשור האחרון הפכו רכבי הפנאי, ה- SUV והקרוסאובר לסגמנט הצומח ביותר בשוק הרכב העולמי. מנתוני Jato Dynamics עולה כי בשנת 2017 היווה סגמנט זה כ- 30% מסך מכירות הרכב באירופה, לעומת כ- 9% בלבד בשנת 2007. גם אצלנו הנתונים דומים, ודגמי SUV מתוצרת יונדאי, קיה, מיצובישי, ניסאן ויצרנים נוספים הפכו לנפוצים על כבישי ישראל.

על מנת לתת מענה הולם לסגמנט הצומח פיתחה TOYO את Open Country U/T - צמיג מסדרת צמיגי השטח וה- 4X4, שפותח במיוחד עבור כלי רכב הנוסעים בעיקר בדרכים סלולות, ושאינם חייבים להיות בעלי הנעה כפולה.

באמצעות שימוש בעיצוב סוליה פונקציונאלי ותרכובת סיליקה מיוחדת, הצמיג מציע שילוב של נסיעה שקטה ונוחה, אחיזת כביש גבוהה, מרחקי בלימה משופרים בכבישים יבשים ורטובים כאחד וחסכון בצריכת הדלק.

הצמיג מיובא לארץ במגוון מידות, החל מ- "16 ועד ל- "18.

Toyo Tires היא יצרנית צמיגים יפנית, המדורגת בצמרת יצרנית הצמיגים בעולם, עם מחזור מכירות שנתי של למעלה מ- 3 מיליארד דולר. הצמיגים המיוצרים ע"י Toyo Tires מתוכננים בטכנולוגיה חדשנית על ידי מערכת סימולציה מתקדמת המדמה נסיעה בתנאים שונים. צמיגי טויו זוכים בעקביות לציונים גבוהים במבחנים תקופתיים שעורכים מגזיני רכב בינלאומיים, ודורגו במקום הראשון בקטיגוריית צמיגים לרכב פרטי ולרכב מסחרי בסקר שנערך בקרב צמיגיות עצמאיות בצפון אמריקה.

הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.