הצמיגים שלי (0)
03-9005838

FALKEN

FALKEN

יפן

Falken נוסדה ביפן בשנת 1983 והתמחתה בתחילה בצמיגי לרכבי ספורט. בשנת 2003 נרכשה ע"י קונצרן Sumitomo, אחד מיצרן הצמיגים הגדולים בעולם, המחזיק בבעלות גם על צמיגי Dunlop. עד לפני מספר שנים, מרבית פעילות הקונצרן התרכזה באופן בלעדי באסיה, תוך הסתמכות עיקרית על השוק המקומי היפני. בשנים האחרונות עושה החברה מאמצים לחדור לשווקים נוספים מחוץ ליפן. על מנת להיערך לביקושים הגדלים, Sumitomo השקיעה כ- 500 מליון דולר בהרחבת מפעליה והגדלת כושר הייצור בהם.

מגזין הצרכנות האמריקאי Consumer Reports ערך לאחרונה דירוג בקרב צמיגי Ultra High Performance שונים. המגזין בחן 36 צמיגים ובדק את רמת שחיקתם, רמת הבלימה ואיזונם. צמיגי Falken מדגם ZE-912 דורגו במקום הראשון.
צמיגי Falken מותקנים בהתקנה מקורית על דגמים מתוצרת סובארו, סוזוקי ודייהטסו, וכמו כן על מכוניות המיני החדשות מקבוצת פולקסווגן – פולקסווגן אפ, סיאט מי וסקודה סיטיגו.

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.