הצמיגים שלי (0)
03-9005838

רשת טייר קלאב

מהי רשת טייר קלאב?
רשת טייר קלאב נוסדה ע"י קבוצת אוטולוקס, יבואנית הצמיגים המובילה בישראל, והיא מאגדת פעילות של עשרות צמיגיות ברשת זכיינות בפריסה ארצית. צמיגיות הרשת מעניקות שירות כלל ארצי ללקוחות פרטיים ולציי רכב גדולים. הרשת מחוייבת לשירות בסטנדרטים גבוהים ומעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי בהיבטים שונים הקשורים בענף הצמיגים. מגוון המותגים וסוגי הצמיגים המשווקים ברשת מבטיחים התאמה מדוייקת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

בחירת הצמיג המתאים ביותר

כיצד לבחור צמיג?
בראש ובראשונה, יש לוודא שמידות הצמיג, כולל קודי המהירות והעומס, תואמות לרשום ברישיון הרכב, כפי שמופיע בתמונה. על מנת לבחור את הצמיג המתאים ביותר, חשוב להבין כי אין צמיג מושלם - כל צמיג הוא פשרה, ועל ביצועים טובים בתכונה אחת "משלמים" לרוב בביצועים טובים פחות בתכונה אחרת. למשל, צמיג שאחיזת הכביש שלו גבוהה עלול להישחק באופן מהיר יחסית. לכן, אין דבר כזה "הצמיג הטוב ביותר", אבל יש בהחלט "הצמיג המתאים ביותר". בדיוק לשם כך נועד מנגנון "צמיג בהתאמה אישית" החדשני והייחודי, שפותח במיוחד עבור אתר טייר קלאב ע"י מומחי הצמיגים של טייר קלאב וקבוצת אוטולוקס.
faq image
כיצד פועל מנגנון "צמיג בהתאם אישית"?
מנגנון "צמיג בהתאמה אישית" הוא מנגנון חדשני וייחודי, שנועד לסייע ללקוח לבחור בצורה נוחה ומהירה את הצמיגים המתאימים ביותר לסגנון הנהיגה שלו. המנגנון פותח ע"י מומחי הצמיגים של טייר קלאב וקבוצת אוטולוקס, תוך שימוש בנתונים הרשמיים של יצרני הצמיגים, בנתוני בדיקות המבוצעות עפ"י דרישות התקינה האירופאית ובחוות דעת של מומחים לאור הנסיון המצטבר בשימוש בצמיגים על פני מאות אלפי קילומטרים. בסיס הנתונים המשמש את המנגנון כולל דירוג של כל הצמיגים הנמכרים באתר ב- 7 תכונות שונות, שהן התכונות החשובות ביותר לתפקודו של הצמיג. עוד על המנגנון ניתן לקרוא בעמוד המאמרים.
מהם קודי עומס ומהירות?
בצמוד למידות הצמיג (רוחב, חתך וקוטר), מופיעים שני נתונים נוספים: קוד עומס (מצויין בספרות) וקוד מהירות (מצויין באותיות). החל משנת 2008 קודי העומס והמהירות מצויינים ברשיון הרכב בצמוד למידת הצמיג. עפ"י הוראות משרד התחבורה, יש להתקין על הרכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם תואמים להוראות יצרן הרכב או גבוהים ממנו. עם זאת, ברכב משנת ייצור עד 2005 (כולל) ניתן להתקין צמיג שקוד המהירות שלו נמוך יותר מהוראות יצרן הרכב, ובלבד שקוד זה לא יהיה נמוך מ- S.

רכישת צמיגים באתר

מה כוללים מחירי הצמיגים המפורסמים באתר?
מחירי הצמיגים המופיעים באתר הם המחירים הסופיים, והם כוללים הכל – פירוק, איזון, התקנה וכמובן מע"מ. למחירים אלה אין צורך להוסיף תשלום כלשהו בעת התקנת הצמיגים.
מדוע משלמים באתר דמי מקדמה בסך 10 ₪ לכל צמיג?
התשלום באתר, בגובה של 10 ₪ לצמיג, הינו סמלי ונועד לוודא שההזמנה הינה אמיתית. לאחר התשלום הצמיגים שהוזמנו נשלחים לצמיגיה שנבחרה ע"י הלקוח, ויתרת התשלום עבורם תבוצע בצמיגיה. את התשלום בצמיגיה ניתן לבצע במזומן או בכרטיס אשראי.
כיצד משנים הזמנה?
ניתן לשנות את ההזמנה המקורית לצמיגים במידה אחרת או מדגם אחר באמצעות פנייה טלפונית למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב בטלפון 03-9005838 או בכתב באמצעות טופס "צור קשר". נא לפרט בפנייה את מספר ההזמנה המקורית ואת דגם ומספר הצמיגים המבוקש. שינוי ההזמנה ייעשה ללא כל תשלום עד 10 ימי עסקים ממועד ביצוע ההזמנה המקורית.
כיצד מבטלים הזמנה?
ניתן לבטל את ההזמנה באמצעות פנייה טלפונית למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב בטלפון 03-9005838 או בכתב באמצעות טופס "צור קשר". נא לפרט בפנייה את מספר ההזמנה המקורית. במקרה של ביטול לא ייגבה תשלום נוסף, אך דמי המקדמה לא יוחזרו, וזאת בהתאם להוראות תקנות הגנת הצרכן (ביטול עסקה), התשע"א-2010.
מה עושים במקרה של בעייה?
במידה וקיבלת שירות שאינו לשביעות רצונך, מכל סיבה שהיא, אתה מוזמן לפנות למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב בטלפון 03-9005838 או בכתב באמצעות טופס "צור קשר", ולפרט את התלונה. אנחנו נעשה את כל המאמצים לתת מענה מהיר ויעיל לפנייה בהקדם האפשרי.
מתי ניתן להתקין את הצמיגים?
לאחר הזמנת הצמיגים באתר טייר קלאב, אנו שולחים את הצמיגים שהוזמנו לצמיגיה שנבחרה. בשל כך, הצמיגים לא יהיו זמינים להתקנה בצמיגיה מיד לאחר ביצוע ההזמנה, אלא רק לאחר יום עסקים אחד, וזאת בהתאם לשעות הפתיחה של הצמיגיה. עם זאת, לעתים הצמיגים יהיו זמינים להתקנה במועד מוקדם יותר - ניתן להתקשר לשירות הלקוחות שלנו על מנת לברר את מצב ההזמנה.
כיצד מקבלים תעודת אחריות?
על כל הצמיגים הנמכרים באתר טייר קלאב ניתנת אחריות יבואן ל- 4 שנים מיום הקניה ע"י חברת אוטולוקס טיירס (ישראל) בע"מ. האחריות הינה על פגמי ייצור או ליקויים בחומרים, בכפוף לתנאי תעודת האחריות. את תעודת האחריות מקבלים ישירות מהצמיגיה בעת התקנת הצמיגים.

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.