הצמיגים שלי (0)
03-9005838

מבצע באתר טייר-קלאב
רכישת צמיגים ישירות מהיבואן לצרכן
Prev
Next
הזן נתוני צמיג וקבל את רשימת הצמיגים המתאימים לך. באפשרותך לבחור גם את סגנון הנהיגה שלך ולקבל את המלצתנו לצמיג המתאים לך ביותר

נתוני צמיג (שדות חובה)

R
/
לא יודע מה נתוני הצמיג שלך? לחץ כאן
נא מלא נתוני חובה

סגנון נהיגה (ניתן להמשיך ללא בחירה)

הזן נתוני הרכב וקבל את רשימת הג'נטים המתאימים לך.

נתוני רכב (שדות חובה)

נא מלא נתוני חובה

המותגים שלנו

משתלם לקנות ג'נטים לרכב באתר טייר קלאב

 

אתר טייר קלאב מאפשר לך לצפות בקלות ובנוחות בדגמי הג'נטים המתאימים לרכב שלך ולבחור את הדגם המתאים ביותר לטעמך מתוך מגוון רחב של ג'אנטים. בחירת חישוקי מגנזיום לרכב מתבצעת באמצעות מערכת אוטומטית, המציגה עבור כל דגם רכב דגמי ג'נטים לרכב המתאימים לו, בהתאם להנחיות יצרן הרכב. חישוקי מגנזיום לרכב נקראים לעתים גם ג'אנטים או ג'נטים לרכב, אך הכוונה לאותו הדבר בדיוק - חישוקים המיוצרים מסגסוגת (תערובת חומרים) הכוללת מתכות וחומרים נוספים, הגורמים לכך שהם חזקים ועמידים יותר מאשר מתכות "טהורות", שהן לרוב רכות יותר. חישוקים אלה מהווים תחליף מרשים ויוקרתי לחישוקי הברזל הסטנדרטיים המכוסים בכיסוי פלסטיק (טסות). מחירי ג'אנטים באתר הינם אטרקטיביים ומשתלמים במיוחד, והינם מחירים סופיים, הכוללים פירוק, הרכבה ואיזון של ג'אנטים על גבי הרכב. 

רכישה באתר מבטיחה לך שירות מהיר ויעיל ומענה טלפוני זמין בכל מקרה של שאלה או בעייה. בעת רכישת ג'נטים לרכב תוכל לבחור את הצמיגיה – פנצ'ריה בה אתה מעוניין להתקין אותם, מתוך עשרות צמיגיות – פנצ'ריות ברשת טייר קלאב בפריסה ארצית מצפון ועד דרום. רשת טייר קלאב הינה רשת צמיגיות ותיקה ומוכרת מבית אוטולוקס, יבואנית צמיגים וג'נטים המובילה בישראל. ג'נטים הנמכרים באתר טייר קלאב זוכים לאחריות מלאה מבית אוטולוקס. ג'אנטים הנמכרים באתר עומדים בכל תקני הבטיחות והאיכות הנדרשים. רכישת ג'נטים באתר מורכבת משלושה שלבים: בשלב הראשון בוחרים חישוקי מגנזיום לרכב בהתאם לדגם הרכב ולקוטר הצמיגים המותקנים בו. בשלב השני משלמים של 40 ₪ לסט ג'אנטים כדמי מקדמה (באמצעות כרטיס אשראי או פייפאל PayPal) ובוחרים צמיגיה – פנצ'ריה שבה יותקנו הג'נטים. בשלב השלישי ניגשים לצמיגיה – פנצ'ריה שנבחרה יום עסקים אחד לאחר ההזמנה, מתקינים את הג'אנטים שהוזמנו על הרכב, משלמים את יתרת הסכום ונוסעים לשלום.

ג'נטים ברשת טייר קלאב

ברשת טייר קלאב ניתן לבצע התקנה של ג'אנטים, חישוקים לרכב, המוזמנים באתר טייר קלאב. עשרות צמיגיות הרשת מבצעות התקנה איכותית של ג'נטים לרכב. ניתן לבחור ג'נטים מגוון הג'אנטים הנמכרים באתר, תוך התאמה מדוייקת לרכב שלך ולטעמך האישי. במידה ויש לכם שאלות בנושא התאמת ג'אנטים, חישוקים לרכב, לרכב שלך, אתם מוזמן לפנות למוקד הטלפוני שלנו.

License Image

מידות הצמיג מופיעות ברשיון הרכב כפי שמודגש בתמונה. החל משנת 2008, המידות המופיעות ברשיון הרכב כוללות גם קוד עומס ומהירות. קוד העומס והמהירות הינם מחייבים - לא ניתן להתקין ברכב צמיגים שקוד העומס והמהירות שלהם נמוכים מהמצויין ברשיון הרכב או בהוראות יצרן הרכב. במידה וקוד העומס והמהירות לא מצויינים ברשיון הרכב, ניתן להיעזר בספר הרכב או להתקשר למוקד שירות הלקוחות של טייר קלאב.