אודותינו

רשת טייר קלאב מאגדת פעילות של עשרות צמיגיות ברשת זכיינות בפריסה ארצית

רשת טייר קלאב נוסדה ע”י קבוצת אוטולוקס, יבואנית הצמיגים המובילה בישראל, והיא מאגדת פעילות של עשרות צמיגיות ברשת זכיינות בפריסה ארצית. צמיגיות הרשת מעניקות שירות כלל ארצי ללקוחות פרטיים ולציי רכב גדולים. הרשת מחוייבת לשירות בסטנדרטים גבוהים ומעניקה ללקוחותיה ייעוץ מקצועי בהיבטים שונים הקשורים בענף הצמיגים. מגוון המותגים וסוגי הצמיגים המשווקים ברשת מבטיחים התאמה מדוייקת לצרכיו הספציפיים של כל לקוח.

שירות לציי רכב

טייר קלאב מציעה ליווי שוטף ומקיף לחברות השונות בניהול ציי הרכב שברשותן, מתן ייעוץ מקיף ומעמיק, שירות איכותי ויעיל, תנאים מסחריים מועדפים ועוד.

ביצוע הדרכות

כחלק מתפיסת השירות ברשת, ומתוך רצון להטמיע את חשיבות השמירה על תחזוקה נכונה של צמיגים, עורכת הרשת ימי הדרכה ועיון בנושאים שונים ומגוונים במרכז ההדרכות של קבוצת אוטולוקס.

מוקד שירות לקוחות

הרשת מעמידה לרשות לקוחותיה מוקד זמין במשך כל שעות היממה, במטרה להבטיח מתן שירות איכותי ומהיר לחברות הליסינג ולחברות המחזיקות בציי רכב גדולים.

דבר הנהלת הרשת

לקוחות יקרים, ברוכים הבאים לאתר טייר קלאב, אתר מכירות הצמיגים המתקדם בישראל. כרשת הצמיגיות המובילה בישראל, חשוב לנו להוביל גם את תחום רכישת הצמיגים באינטרנט, ולתת ללקוחותינו את האפשרות לרכוש צמיגים בצורה קלה ונוחה ובמחירים הוגנים.

אתר טייר קלאב פותח על מנת לפשט ככל הניתן את תהליך רכישת הצמיגים, כפלטפורמה שיווקית שמטרתה לעזור לצרכן לרכוש צמיג בצורה נוחה ומושכלת. לאחר בחירת הצמיג, האתר יציג את הצמיגיות הרלוונטיות, המחיר בו הן מציעות את הצמיג הנבחר ואת המבצעים המשוייכים לכל צמיגייה וזאת בהתאם לאיזור בו תבחרו לבצע את התקנת הצמיגים.

האתר כולל מנגנון התאמת צמיגים ייחודי, שפותח על ידי מומחי הצמיגים של הרשת, ומאפשר לבחור את סגנון הנהיגה שלכם ובהתאם לכך נמליץ על הצמיג המתאים ביותר עבורכם. רשת טייר קלאב רואה חשיבות רבה בשקיפות והגינות, ולכן כל המחירים המופיעים באתר הינם מחירים סופיים ללקוח, וכוללים פירוק, איזון, התקנה ומע”מ. במילים אחרות – מה שאתם רואים זה מה שאתם משלמים.

צמיגיות הרשת פרוסות בכל רחבי הארץ, כך שתוכלו להתקין את הצמיגים שרכשתם בקרבת מקום מגוריכם או עבודתכם. צמיגיות הרשת מחוייבות לשירות בסטנדרטים גבוהים ומעסיקות אנשי מקצוע ברמה גבוהה וציוד מתקדם, על מנת לענות לדרישות המורכבות של התקנה ואיזון נכונים של צמיגים חדישים.

אנו מאחלים לכם חווית קנייה נעימה ונסיעה נוחה ובטוחה עם הצמיגים החדשים שלכם מבית טייר קלאב. נשמח לעמוד לרשותכם בכל עניין. 

בברכת נסיעה בטוחה,
רשת טייר קלאב

דבר הנהלת הרשת

“לקוחות יקרים, ברוכים הבאים לאתר טייר קלאב, אתר מכירות הצמיגים המתקדם בישראל. כרשת הצמיגיות המובילה בישראל, חשוב לנו להוביל גם את תחום רכישת הצמיגים באינטרנט, ולתת ללקוחותינו את האפשרות לרכוש צמיגים בצורה קלה ונוחה ובמחירים הוגנים.”